MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 34955 تاریخ ثبت : 1395/2/26 09:57:58
450 زائر از دیر راهی حرم امام راحل(ره) می شوند جانشین سپاه دیر:

450 زائر از دیر راهی حرم امام راحل(ره) می شوند

جانشین سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر گفت: 450 زائر نیمه خرداد امسال از این شهرستان برای حضور در آیین های سالگرد ارتحال رهبر كبیر انقلاب به حرم امام راحل(ره) اعزام می شوند.

به گزارش "مطاف24"، سرگرد عبدالله میرزایی در گفتگو با خبرنگار مطاف24، گفت: زمان حركت این تعداد زائر به سمت تهران، روز 12 خرداد ماه امسال در نظر گرفته شده و همه دستگاه های اجرایی باید تا حد توان خود، در این خصوص همكاری های لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: ما باید تمام توان خود را برای برگزاری هر چه بهتر و باشكوهتر آیین های سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) به كار بگیریم و از همه ظرفیت های تجهیزاتی و نیروی انسانی نهادهای اداری استفاده كنیم.

میرزایی با تاکید بر تبین شخصیت والای امام راحل اظهارداشت: امام خمینی(ره) توانست بار دیگر اسلام واقعی و اسلام ناب محمدی(ص) را به دنیا بشناساند و لازم است در این برهه و در این مقطع از انقلاب اسلامی، ویژگی‌های شخصیتی حضرت امام(ره) و اندیشه های ایشان برای نسل جوان امروز تبیین و معرفی شود.

جانشین سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر افزود: نباید اجازه دهیم نگاه های سیاسی، اندیشه های حضرت امام(ره) را محدود سازد چرا كه راه و مسیر امام خمینی(ره) بسیار فراتر از تفكرات جناحی است.

سرگرد عبدالله میرزایی گفت: با توجه به نگرشی كه امروز در دنیای غرب نسبت به دین مبین اسلام ایجاد شده، دشمن درصدد است با ساختن اسلام های جعلی و به واسطه گروهك های تروریستی تكفیری نظیر داعش، به چهره مبارك و رحمانی اسلام ناب محمدی (ص) ضربه بزند و جلوی گرایش به اسلام واقعی را بگیرد كه مسلمانان باید در برابر این توطئه ها و تهدیدات با هوشیاری و بصیرت عمل كنند.

انتهای پیام

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
عملکرد شورای فعلی دیّر را چگونه ارزیابی می کنید؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار