کد خبر : 34351 تاریخ ثبت : 1395/2/19 14:44:24
گلایه اهالی سرمستان از بدقولی مدیر بنیاد مسکن دیر راه امامزاده شاه پیرغیب بهسازی شود؛

گلایه اهالی سرمستان از بدقولی مدیر بنیاد مسکن دیر

اهالی روستای سرمستان شهرستان دیر ضمن گلایه از بدقولی مدیر بنیاد مسکن دیر، خواستار تأمین اعتبار لازم برای بهسازی جاده امامزاده شاه پیر غریب شدند.

به گزارش "مطاف24"،  جمعی از اهالی دهستان سرمستان از توابع بخش آبدان صبح امروز با حضور در دهیاری این روستا خواستار بهسازی راه امامزاده شاه پیر غیب شدند.

بر اساس گفته اهالی روستای سرمستان، مدیر بنیاد مسکن شهرستان دیر به قول خود عمل‌ نکرده  است، به همین دلیل خواستار حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان در این دهستان هستند.

یکی از شهروندان این دهستان گفت: امامزاده شاه پیر غیب یکی از نوادگان حضرت امام سجاد (ع) به شمار می‌رود و هر سال حضور خیل عظیم از مشتاقان آن امامزاده از اقصی نقاط استان به اینجا می‌آیند و نبود راه مناسب مشکلات فراوانی ایجاد کرده است.

شبیر شفیق‌زاده در ادامه یادآور شد: مدیر بنیاد مسکن شهرستان در روز افتتاح راه گلزار شهیده سمنبر عالی‌پور به مردم قول داد نگران راه امامزاده نباشید و این راه هرچه سریع‌تر آسفالت می‌کنیم و حتی از اعتبارات گلزار شهیده اعتباری اختصاص داد اما ولی تاکنون این کار تکمیل نشده است.

یکی دیگر از شهروندان نیز ضمن گلایه شدید از رئیس بنیاد مسکن شهرستان دیر خواستار حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر در دهستان سرمستان شد.

علی شریفی بیان داشت: مسؤولان باید توجه ویژه‌ای به سرمستان داشته باشند و از قول‌های بی‌مورد پرهیز کنند.

دهیار سرمستان نیز به خبرنگار فارس گفت: اعتبار لازم برای بهسازی جاده امامزاده شاه پیر غیب 100 میلیون تومان بوده و خود مدیر بنیاد مسکن دیر به مردم قول داد هرچه زودتر راه امامزاده بهسازی و آسفالت می‌کنیم اما وعده مدیر عملی نشد.

مسلم دارستانی تصریح کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل انتظار داریم مدیر بنیاد شهرستان به وعده‌های خود عمل کند و مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر نیز صدای مردم این دهستان را بشنود و به درد دل آنها گوش دهد تا مردم ولایت‌مدار این دهستان دغدغه‌ای نداشته باشند./فارس

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار