کد خبر : 33871 تاریخ ثبت : 1395/2/14 09:18:43
آشنایی فرزندان با ائمه در اولویت خانواده ها باشد امام جمعه دیّر

آشنایی فرزندان با ائمه در اولویت خانواده ها باشد

امام جمعه دیّر گفت:مایه ننگ و شرمساری است که فرزندان ما بازیگران و ورزشکاران خارجی را به خوبی می شناسند اما در مورد ائمه شناختی ندارند.

به گزارش مطاف24،امام جمعه دیّر در سالروز شهادت امام کاظم(ع) در مسجد المهدی(عج) دیّرگفت:جوانان با حضور در مراسمات اهلبیت معرفت خود را به این بزرگواران افزایش دهند.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد:در موقعیتی که دشمن در صدد کاهش عشق و دلدادگی ما به اهلبیت است خانواده ها فرزندان خود را  بیشتر با سیره و روش اهلبیت آشنا کنند.

وی با بیان اینکه شناخت اهلبیت، محبت و اطاعت از آنان را به همراه دارد،افزود:مایه ننگ و شرمساری است که فرزندان ما بازیگران و ورزشکاران خارجی را به خوبی می شناسند اما در مورد ائمه شناختی ندارند.

حسینی تصریح نمود:خانواده ها کتب زندگی اهلبیت را در اختیار فرزندان خود قرار دهند و آموزش و پرورش نیز در زمینه شناخت اهلبیت به دانش آموزان برنامه های گسترده ای داشته باشد.

وی با اشاره به سیره امام کاظم (ع)اضافه کرد: شیوه امر به معروف ونهی از منکر ما باید بگونه ای باشد که موجب آبروریزی افراد نشود.

امام جمعه دیّر با بیان اینکه امام هفتم در مبارزه با ظالمان و حکام جور سنگ تمام گذاشت گفت:کسانی که مبارزه با آمریکا و استکبار جهانی را زیر سوال می برند بدانند که مبارزه با ظلم و ظالم سیره و روش معصومین بوده است.

انتهای پیام/motaf24.ir

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار