MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 31124 تاریخ ثبت : 1395/1/16 15:22:50
از همه ظرفیتهای فکری منطقه استفاده می‎کنم سرپرست فرمانداری گناوه:

از همه ظرفیتهای فکری منطقه استفاده می‎کنم

سرپرست فرمانداری گناوه گفت: در شهرستان نماینده همه جناح ها هستم و از تمام ظرفیت گروهها و خط های فکری در برنامه های توسعه ای برای پیشرفت منطقه بهره خواهم برد.

به گزارش "مطاف24"،  سیدعلی پاک نژاد  درجمع اعضای شورای اداری گناوه و در مراسم معارفه خود گفت: این شهرستان دارای پروژه های مهم و ظرفیت و قابلیت های فراوانی از جمله در زمینه گردشگری، تجاری و صیادی است که با کمک و توانمندی مدیران و بهره گیری از نظرات نخبگان و گروههای مختلف و رسانه ها در ارتقا و تقویت این فرصت ها تلاش خواهم کرد.

وی به پروژه های مهم دولت تدبیر و امید در این شهرستان اشاره کرد و گفت: بزرگراه گناوه - دیلم، گناوه - میشان، بهسازی راه گناوه و گوره به گچساران و احداث میدان امام علی (ع) از مهم ترین این پروژه ها در بخش راههاست که برای سرعت بخشیدن آنها با استفاده از نظرات فکری نخبگان در دستور کاری جدی قرار خواهد گرفت.

سرپرست فرمانداری گناوه بیان کرد: با توجه به قابلیت و ظرفیت های شهرستان ازجمله تجارت، گردشگری، صیادی، فرهنگی وهنری و ورزشی تشکیل کارگروه ها در هر بخش الزامی است که در اولویت های کاری قرار می گیرد.
وی به موفقیت های مهم دولت در سال های 93 و 94 با وجود تحریم و محدودیت ها اشاره کرد و گفت: با به فرجام رسیدن برجام در سایه رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب و برگزاری انتخابات باشکوه هفتم اسفند تحول نوینی در سطح داخلی و بین المللی نصیب نظام و کشور شد.

سرپرست فرمانداری گناوه بیان کرد: به رسانه ها، خبرنگاران و روابط عمومی ها احترام خاصی قائلم و از آنان انتظار داریم با قلم خود آن دینی را که به منطقه دارند، ادا کنند.

پاک نژاد، عزت و سربلندی نظام و انقلاب را مدیون شهدا و ایثارگران دانست و گفت: همانگونه که رسیدگی و توجه ویژه به امور این قشر ازسوی رئیس جمهوری بجد مورد توجه قرار دارد در این شهرستان نیز در دستور کار است.

وی تعامل و همکاری با سپاه شهرستان را از دیگر برنامه های اولویت دار عنوان کرد و افزود: این نهاد مقدس در طول سال برنامه های مهمی اجرا می کند که که همه موظفیم همکاری و یاری کنیم.

وی شفافیت و قاطعیت درگفتار و عمل را از خصلت های مدیران دانست و بر ارایه خدمات شایسته مدیران دستگاههای اجرایی به مردم این شهرستان تاکید کرد./ایرنا

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
عملکرد شورای فعلی دیّر را چگونه ارزیابی می کنید؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار