MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 28840 تاریخ ثبت : 1394/12/6 22:20:24
گفتمان انقلاب نیازمند هزینه/ارادت خاص سرهنگ فخرایی به رهبری یک روحانی مطرح کرد؛

گفتمان انقلاب نیازمند هزینه/ارادت خاص سرهنگ فخرایی به رهبری

حجت الاسلام درخشان گفت:امروز انقلاب، رهبری و حزب الله مظلوم تر از هر زمانی است و باید برای گفتمان انقلاب هزینه کنیم.

به گزارش "مطاف24"،  یکی از روحانیون اعزامی از شیراز گفت:امروز گفتمان انقلاب نیاز به هزینه و تقوای ستیز دارد.
حجت الاسلام شیخ حسن درخشان  با بیان اینکه شهدای مدافع حرم خود را وقف انقلاب کرده اند،اظهار داشت:شهدای مدافع حرم در سوریه با گذشتن از جان و فرزند خود جنگ را به بیرون از مرزها برده اند تا ما امروز در آسایش باشیم.
وی با اشاره به جنگ نرم دشمن  افزود: چرا ما باید به بی بی سی اعتماد کنیم اما به رسانه های داخلی خودمان بی اعتماد باشیم.
این روحانی تصریح کرد:امروزاسلام، انقلاب، حزب الله و رهبری غریب تر و مظلوم تر از هر زمانی است.
حسن درخشان با اشاره به  لزوم ایجاد بصیرت در نسل جوان  بیان داشت: چرا دختر چادری و مذهبی  ما باید راه بیفتد  دنبال جریان های سیاسی که پشت سر امام و رهبری نیستند.
وی با تصریح به اینکه گریه کردن برای اهلبیت باید همراه با پویایی و تحرک و زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) باشد، گفت:عزادار امام حسین(ع) نباید دنبال برخی جریانات سیاسی که برای این نظام دندان تیز کرده اند و حزب الله را عامل مشکلات جامعه می دانند راه بیفتد.
این روحانی اعزامی از شیراز خاطر نشان کرد: عده ای با برداشت غلط خود از اسلام روحانی نسل جوان ما را به سمت گمراهی می برند در حالی که اسلام روحانی یعنی مبارزه با کفر و شرک و حضور فرزندان ما در سوریه برای جلوگیری از قتل عام فرزندان سوری توسط داعش خود اسلام روحانی است.
وی با بیان اینکه 36 سال گفتمان انقلاب معطل مانده است ادامه داد: در حال حاضر بی بی سی و دیگر شبکه های ماهواره ای همه کاره مردم شده اند، از آن طرف استاد دانشگاه  ما با نگاه سکولار تدریس می کند و در  مدارس چه حرف هایی که نمی زنند.
درخشان ابراز کرد: برخی افراد به کلمه فتنه آلرژی داشته  وگذشته خود را فراموش کرده اند  اما این افراد باید بدانند حزب الله مرده باشد که بگذارد فتنه گران 88 دوباره دهن باز کنند.
وی در خصوص انتخاب کاندید اصلح یادآور شد::گفتمان انقلاب منتظر افراد نمی ماند لذا باید کسی که دیدگاهش به گفتمان انقلاب نزدیک تر است را انتخاب کرد.
این استاد دانشگاه گفت: رهبر به یک خانم ورزشکار محجبه مدال آور ما تبریک می گوید  اما به یک اتفاق خاص در مملکت ابدا تبریک نمی گوید فقط تشکر می کند حتما خبر و اتفاقاتی رخ داده است.
وی افزود: مساجد با تشکیل  حلقه های معرفتی و بصیرتی  پویایی و فعالیت خود را نشان دهند و بیشترین رتبه های کنکور و نخبه ها باید پرورش یافته مساجد باشند.
حجت الاسلام درخشان تصریح کرد: جریان جمل و صفین و قرآن بر سر نیزه کردن امروز نیز در جامعه وجود دارد لذا باید با بصیرت جریان انقلابی را بشناسیم.
 وی در خصوص انتخاب فرد اصلح در انتخابات گفت: باید جریان های سیاسی را  مطالعه و بشناسید  و بدانید چه کسانی از چه افرادی حمایت می کنند آنگاه می توان انتخاب خوبی داشت.
درخشان با تسلیت درگذشت فرمانده سابق سپاه شهرستان دیّر  و فرمانده اطلاعات سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بیان کرد:سرهنگ فخرایی از بچه های انقلاب بود و ارادت خاصی نسبت به رهبری داشت وچند روز قبل طی تماس با بنده از اتفاقات اخیری که در بوشهر رخ داد و از توهینی که به رهبری و حزب الله شد بسیار ناراحت بود.
وی ادامه داد: متأسفانه شعار «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» را سر می دهیم اما وقتی به علی توهین می شود علی را تنها می گذاریم، چرا این جریان ها و تحلیل ها را نمی دانیم.
این استاد دانشگاه گفت: شاید سرهنگ فخرایی قربانی حرف برخی از فتنه گران 88 شده باشد که می آیند در استان ما و آن حرف ها را می زنند و اینجاست که لازم است جریان متصل به انقلاب و جریان متصل به فتنه 88 را بشناسیم.
انتهای پیام/motaf24.ir

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
عملکرد شورای فعلی دیّر را چگونه ارزیابی می کنید؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار