MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 28733 تاریخ ثبت : 1394/12/4 07:44:22
هیچ نفوذی در خارج نیست نفوذی ها در داخل، خود حزب الهی ها هستند فاطمه هاشمی رفسنجانی در بوشهر؛

هیچ نفوذی در خارج نیست نفوذی ها در داخل، خود حزب الهی ها هستند

فاطمه هاشمی رفسنجانی در همایش بزرگ حامیان دولت و آئین رونمایی از کاندیداهای حزب اعتدال و توسعه استان گفت: توجه داشته باشید هیچ نفوذی نیست که در خارج کشور باشد نفوذی ها در داخل، خود حزب الهی های کشورهستند.

به گزارش "مطاف24"،

به نقل از "چغادک نیوز"،  عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه ساعاتی پیش در همایش بزرگ حامیان دولت و آئین رونمایی از کاندیداهای حزب اعتدال و توسعه استان گفت: 4 نفری که به عنوان نامزد حزب اعتدال و توسعه انتخاب شدند طی جلسات مکری که با شورای اصلاحات حزب اعتدال و توسعه و حامیان دولت برگزار شده است انتخاب شده است .

کاندیداهای حزب اعتدال و توسعه استان در 4 حوزه مشخص شد

فاطمه هاشمی رفسنجانی به معرفی کاندیداهای حزب اعتدال و توسعه استان پرداخت و گفت: از حوزه بوشهر گناوه و دیلم  استاد حوزه و دانشگاه حجت الاسلام عبدالحمید خدری، در حوزه دشتستان رئیس ستاد روحانی در استان محمد باقر سعادت، در حوزه کنگان و عسلویه نخبه اجتماعی و مددکار اجتماعی سکینه الماسی و در حوزه دشتی و تنگستان از جوانان حامی دولت محمد پاکدل انتخاب شده اند.

جای سید حسن خمینی در انتخابات خالی است

 وی با بیان اینکه من حامل پیام آقایان هاشمی رفسنجانی، روحانی و سید حسن خمینی هستم بیان کرد:  اظهار تاسف داریم که در این انتخابات جای خالی سید حسن خمینی را می بینیم ولی امید داریم و مطمئن هستیم با اتفاقاتی که امروز افتاد همانند اتفاقاتی که در سال 88 و 92 افتاد مردم ایران حمایت خود را از وضعیت موجود اعلام می دارند و به پای صندوق های رای خواهند رفت.

 فرزند هاشمی رفسنجای افزود: مردم آن چیزی که اکثریت کشور به آن معتقد هستند با رای خودشان نشان می دهند که اگر ما به گذشته خود نگاه کنیم درطی چند سال هر جا که در مقابل مردم قرار گرفتند مردم نشان دادند که بر خلاف آنچه اقلیت خواستند برخلاف آن عمل کردند.

مردم با حضورشان در خیابانها رای خودشان را نشان دادند  

وی اضافه کرد: زمانی که موسوی و کروبی به میدان آمدند مردم با حضورشان در خیابانها رای خودشان را نشان دادند  و زمانی که رفسنجانی رد صلاحیت شد مردم با رای خود روحانی را انتخاب کردند و امروز که ما رد صلاحیت های بی شماری را داریم این اتفاق مثل گذشته رخ خواهد داد و اکثریت جامعه با محدودیت و تنگناهایی که برایشان ایجاد شده است بهترین نماینده را راهی مجلس خواهد کرد.

دولت احمدی نژاد پولدارترین دولت بعد و قبل از انقلاب بود

این فعال سیاسی اصلاح طلب تصریح کرد: ما در مرحله حساسی هستیم و باید حماسه سیاسی دوباره ای را رقم بزنیم، در 8 سالی که دولت قبل متولی امورکشور بود مشکلات زیادی را بوجود آورد در حالی که از لحاظ مالی این دولت پولدارترین دولت بعد از انقلاب و قبل از آن بوده است و اگر به تاریخ نفت درآمد کشور نگاه کنیم درآمد نفتی که در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد بدست آورده شد معادل اولین قرار دادی بود که از زمان قرار داد دارسی تا اولین دوره احمدی نژاد بدست آوردیم ولی چه چیزی را برای کشور داشت.

بدهی های زیادی در دولت روحانی بوجود آمد/ آسیب های اجتماعی فراوان در کشوروجود دارد

این حامی دولت بیان کرد:  در زمان سر کار آمدن حسن روحانی بدهی های زیادی در دولت بوجود آمد، برنامه های بدی نوشته شده بود که در برخی موارد مجبور به ادامه بودند و مشکلات اجتماعی برای کشور بوجود آمد و امروز گزارش های سازمانهای اجتماعی چه دولتی و غیر دولتی نشان دهنده آسیب های اجتماعی فراوان در کشور است که به گوش تمام مسئولین از بالا تا پایین رسیده است و همه احساس نگرانی از این موضوع نموده اند.

 وی ادامه داد: این را می دانیم که اقتصاد، سیاست و رفاه به هم گره خورده است و نمی شود کاری را به تنهایی آن انجام داد که همه اینها ناشی از عدم مدیرت صحیح دردولت قبل بود که بالاخره ما موظفیم آن را در دولت حل کنیم و این مشکلات فقط به پشتوانه حمایت شما از دولت حل خواهد شد.

شعارهای بچه گانه یکی از مشکلات تصویب و اجرای برجام بود

فاطمه هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: تصویب برجام و اجرای آن یکی از مشکلات اساسی در جامعه بود به خاطر اینکه شعارهای بچه گانهای که داده می شد و فکر می کردند مملکت را می توان با شعار کنترل کرد ولی مردم ایران آگاه هستند و نسبتا به موقعیت خود آشنایی دارند و وضعیت و جایگاه ایران را در جهان می دانند و با این شعارها نتوانستند مردم را فریب دهند و دلیل آن هم انتخابات 92 و ان شاالله انتخابت 94 می باشد بنابراین بحثی که مهم است و نتیجه آن را پای صندوق های رای خواهید دید که وحدت خودتان را در استان حفظ کنید.

وی خاطر نشان کرد: همه ما می دانیم که به دلیل رد صلاحیت ها افراد شایسته خارج شدند وبرخی افراد ناشناخته و شناخته مانده اند بنابراین همه ما چه رد صلاحیت ها و چه کسانی که صلاحیت آنها تائید شده و در لیست قرار نگرفته اند و حامیان آنها باید از استانتان حمایت کنید تا این 4 نماینده وارد مجلس شوند و بتوانند صدای شما در مجلس باشند.

هیچ نفوذی در خارج نیست، نفوذی ها در داخل خود حزب الهی ها هستند

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و تسعه بیان کرد: البته تخریب ها آغاز شده و صحبت های زیادی از جمله نفوذ و حمایت بیگانه می باشد که همه اینها به منزله این است که شما در انتخابات شرکت نکنید  و افرادی که مورد اعتماد شما هستند به آن اعتماد نکنید ولی توجه داشته باشید هیچ نفوذی نیست که در خارج کشور باشد نفوذی ها در داخل، خود حزب الهی های کشورهستند.

حزب الهی ها چهره نفاق گونه دارند و اختلاص های فراوان می کنند

رفسنجانی اضافه کرد: آنها چهره نفاق گونه دارند و خودشان را طور دیگری مطرح می کنند و طور دیگری عمل می کنند و کسانی که آزادانه عمل می کنند و حرف های خودشان را می زنند نمی توانند نفوذی باشند، اونها اعتقادات خودشان را به طور شفاف بیان می کنند، بنابراین افرادی که چهره حزب الهی به خود می گیرند  و پشت پرده اقدامات دیگری را انجام می دهند، به ضرر منافع ملی در کشور اقدام می کنند، کشور را حراج می کنند، درآمد کشور را به باد می دهند، اختلاص های فراوان می کنند از بین آنها بدنبال نفوذی باشید.

وی افزود: نه دنبال افرادی باشید که آزاد اندیش هستند و نواندیش و به دنبال واقعیت ها در جامعه هستند بنابراین ما وظیفه داریم نسبت به این امر حساس باشیم  و اینکه جدیدا پخش می کنند که بی بی سی از کاندیدای خاصی حمایت می کنند اینها بدنبال این هستند که کاری کنند که افراد در انتخابات شرکت نکنند، دقت کنید و مانباید گول بخوریم.

پیام های امام خمینی را از طریق بی بی سی دریافت می کردیم

وی ادامه داد: بالاخره رسانه های خارجی حرف های خودشان را می زنند و بدنبال برنامه ریزی های خودشان هستند ما در قبل از انقلاب پیام های امام را از نوفلوشاتو از طریق بی بی سی دریافت می کردیم گاهی بد می گفتند و گاهی خوب ولی آن ما هستیم که باید خوب و بد را تشخیص دهیم و بر اساس آن تصمیم بگیریم .

کسی که برای کشور کاری انجام داد مورد افترا و تهمت قرار می گیرد

رئیس بنیاد امور بیماری های خاص بیان کرد: به شهید بهشتی تهمت انگلیسی بودن و خارجی بودن را می زدند، هر کس که آمد برای مملکت کاری انجام دهد آن را مورد تهمت وافترا و وابسته به بیگانه معرفی کردند ولی همیشه خوشبختانه باید بگوییم مردم ایران هوشیار بودند و با این هوشیاری تمام در مقابل این نیرنگ ها ایستادند و آنچه را که می خواستند به جریان آوردند.

 رفسنجانی گفت: حتی از طریق صحبت، آمدن در خیابانها و رابطه با رسانه ها و جدیدا در فضای مجازی دارند به طور مستمر سخن های خودشان را پخش می کنند  پس باید تمام همت مان این باشد که بتوانیم وحدت رویه ای داشته باشیم و از کاندیداها یمان در استان حمایت کنیم.

عدم رای به لیست حزب باعث ورود نفر مخالف به مجلس می شود

 فاطمه هاشمی از مردم خواهش کرد: حتی اگر کسی را نمی شناسید و اگر آن نماینده ای نیست که دلتان می خواهد، ولی این را توجه داشته باشید عدم رای هر کدام از شما به این افراد باعث می شود نفر مخالف وارد مجلس شود و این مشکل را ما در تهران هم داریم.

وی افزود: ما تصمیم گرفتیم و تبلیغ می کنیم  که 20 الی 30 نفر مجلس و 16 نفر خبرگان طی لیستی که مورد حمایت اصلاح طلبان، اعتدال گرایان، حامیان دولت و بزرگانی همچون رفسنجانی، روحانی، موسوی، سید حسن خمینی و کروبی باشد.

این فعال سیاسی گفت: در اینجا ما می توانیم با همراهی دولت گام دوم خود را برداریم ما باید به این مساله واقف باشیم بعد از برجام تازه اول برنامه ریزی دولت است بواسطه اینکه توانسته است مشکل بزرگی را از سد راه خود بردارد و راه جدیدی را برای خودش بازکند که در این راه جدید احتیاج به افرادی دارد که حامی دولت باشد و از دولت حمایت کند.

جنگ با دولت مشکل را افزون می کند

این عضو حزب اعتدال و توسعه بیان کرد: جدیدا بحثی شده است که وکلا موکل الدوله نیستند ولی منظور این نیست و اگر دولت برنامه درستی ارائه داد نمایندگان ازش حمایت کنند واگراشکالی در برنامه اش بود به آن تذکر دهند و جنگ با دولت نباید داشت که جنگ با دولت مشکل را افزون می کند.

دعا می کنیم واز خدا می خواهیم نماینده های این دوره به مجلس راه پیدا نکنند

 وی گفت: ما شاهد مخالفت های بی اصول نماینده های این دوره با دولت بودیم و امیدوار هستیم ودعا می کنیم  و از خدا می خواهیم آنها به مجلس راه پیدا نکنند و اگر هم راه پیدا کردند حداقل باشند، بنابراین برای اینکه بتوانیم جلوی ورود آنها به مجلس را بگیریم  تا کمتر آنها به مجلس بروند این است که از لیست ائتلاف 94 گام دوم حمایت کامل و همه جانبه داشته باشیم  و حتی یک نفر را حذف نکنیم.

فاطمه هاشمی رفسنجانی در پایان گفت: مطمئن باشید اگر درست عمل نکنیم و بین ما تفرقه ایجاد شود و وحدت رویه نداشته باشیم خواهیم دید دولت های بعدی که روی کار خواهند آمد شبیه همین دولت قبلی می باشند و آینده خوبی را برای ایران نخواهیم دید.

توانستیم با دوستان اصلاح طلب در استان به یک اجماعی برسیم

دبیر حزب اعتدال و توسعه استان درابتدای این آئین گفت: با ایجاد فضای همدلی و همراهی و با نگاه به توسعه و پیشرفت کشور بویژه در استان کار سختی را با همفکران نداشتیم و پس از بررسی های مختلف در حوزه های مختلف انتخابیه استان توانستیم از بین گزینه های موجود با دوستان اصلاح طلب که همه این عزیزان نیز دغدغه و فکر کمک و همراهی و همدلی با دولت تدیبر و امید را داشتند همه را به یک نقطه مشترک رساند.

عادل دهدشتی اضافه کرد: ما جلساتی را در شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه داشتیم و از بین گزینه های موجود بررسی هایی صورت گرفت و به اعتقاد ما دوستانی که انتخاب شدند از منظر حزب و بعد از آن توانستیم با دوستان اصلاح طلب در استان به یک اجماعی برسیم و این اتفاق میمون و مبارک افتاد که در فضای همدلی و همراهی حماسه ای دیگر را در اسفند ماه رقم خواهیم زد.

وی ادامه داد: طبیعتا اختلاف نظر هایی در حوزه های مختلف بوده است ولی چیزی که مورد اجماع قرار گرفت در بین مجموعه اعتدال و توسعه به عنوان اصلی ترین حزب حامی دولت در کشور دغدغه ها و محدودیت ها فراوان بود و بر مبنی و اقتضای سیاسی موجود طبیعتا تصمیم گیری ها اتفاق افتاده است .

کاندیداهای حزب میثاق نامه امضاء می کنند

وی اضافه کرد:  دوستانی که به عنوان کاندیدای نهایی معرفی می شوند برای خیل عظیم حامیان دولت و اصلاح طلبان همه آنها در قالب میثاق نامه ای که پایبندی آنها را به جریان اعتدال وتفکرمترقی اصلاح طلبی در چارچوب قانون به آن پایبند هستند و خود دوستان نیز این را در وجود خودشان احساس می کنند و هم پاسخگویی به مجموعه حامیان و مردم عزیز را در دستور کار قرار دارند.

پولادی ریشهری نیز در این راستا گفت: به زعم ما اعتدال در بتن اصلاح طلبی معنی و مفهوم پیدا می کند بنابراین براین باوریم که اعتدال وتوسعه و اصلاحلات یک رویکرد جامع برای توسعه کشور و دارای رشد و بالندگی است در این راستا در استان تلاش شده این رویکرد با نگاهی یکپارچه دنبال شود که دیدگاه و سلایقی وجود دارد که در جایگاه خود محترم می باشد.

 

مدیون نواندیشی سید محمد خاتمی هستیم

رئیس دوره ای جبهه اصلاحات استان افزود: ایجاد یکپارچگی و انسجام در عملیات و شکل دهی اهدافی است که در جامعه دنبال می شود که اصلاح طلبان تلاش کردند کسانی که برای انتخابات آینده برای کاندیداها انتخاب می شوند واجب است شاخصه های لازم را داشته باشند.

در این زمینه شاخصه ها و ملاک های وجود دارد که ما باید نسبت به آنها تاسی بجوئیم که باید در ذهنیت بخشی  و شکوفایی مطالبات فرهنگی، اقتصادی سیاسی و اجتماعی استان وکشور کوشا باشد و در استان آنچه می بینید مرهون این تلاش و هماهنگی است و بی شک آنچه در کشور و در جامعه شاهد هستیم مدیون نو اندیشی سید محمد خاتمی، دکتر روحانی و خرد ورزی رفسنجانی هستیم.

تصویر: سهراب پور و دهقان

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
عملکرد شورای فعلی دیّر را چگونه ارزیابی می کنید؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار