کد خبر : 15804 تاریخ ثبت : 1394/5/22 07:23:28
پیام تقدیر فرمانده پایگاه نیروی دریایی سپاه شهرستان دیر از حضور مردم در مراسم تشیع و خاکسپاری شهدای گمنام فرمانده پایگاه دریایی سپاه شهرستان دیر

پیام تقدیر فرمانده پایگاه نیروی دریایی سپاه شهرستان دیر از حضور مردم در مراسم تشیع و خاکسپاری شهدای گمنام

فرمانده پایگاه دریایی سپاه شهرستان دیر در پیامی از حضور مردم شهرستان دیر در مراسم استقبال از کاروان شهدای غواص و تشییع ۲ شهید گمنام شهر بردخون تقدیر و مراتب سپاسگزاری خود را از این مردم غیور اعلام داشتند.

به گزارش "مطاف24"،

فرمانده پایگاه دریایی سپاه شهرستان دیر در پیامی از حضور مردم شهرستان دیر در مراسم استقبال از کاروان شهدای غواص و تشییع ۲ شهید گمنام شهر بردخون  تقدیر و مراتب سپاسگزاری خود را از این مردم غیور اعلام داشتند.

متن پیام مجید پولادی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

اینجانب به نوبه خود ازتلاش های مخلصانه ستاد استقبال و تکریم  ۲ شهید غواص شهر بردخون ، هیأت های مذهبی، پایگاه های مقاومت بسیج و ادارات و نهادهای پشتیبانی کننده به دلیل فراهم نمودن مقدمات این مهم تشکر می کنم.

پیام این حضور یعنی ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های نظام سلطه جهانی و پایداری در اصول و ارزش‌های والای انقلاب و دستاوردهای خون شهیدانی است که با دست بسته در خاک خفتند تا ما آزادانه در برابر دشمن امروز ایستادگی کنیم.

استقبال باشکوه و شور و احساس و دلدادگی مردم شهید پرور شهرستان دیر نسبت به این شهیدان سرافراز برگ زرین دیگری بر افتخارات دیار ولایتمدارمان افزوده است.

در پایان این پیام ضمن سپاس بیکران از خدای منان از عنایات الهی به این سرزمین، از اقشار مختلف اعم از زن و مرد و پیر و جوان و کودک روستایی و شهری شهرستان دیر  به‌ خاطر این حضور حماسی و شگفت‌ انگیز سپاسگزاریم.

 

مجید پولادی

فرمانده پایگاه نیروی دریایی منطقه چهارم ندسا شهرستان دیر

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار