کد خبر : 13257 تاریخ ثبت : 1394/3/27 22:12:04
جمهوری اسلامی ایران اجازه بازدید از مراکز نظامی را نخواهد داد

جمهوری اسلامی ایران اجازه بازدید از مراکز نظامی را نخواهد داد

دکتر احمدی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با هیچ کشوری قابل مقایسه نیست و اجازه بازدید از مراکز نظامی خود را نخواهد داد و دشمن کور خوانده است.

به گزارش "مطاف24"،  نماینده مجلس در شهرستان های دیّر، کنگان ، جم و عسلویه با اشاره به تشییع با شکوه 270  نفر از شهدای تازه تفحص شده گفت: شهدا برای احیای  ارزش های نظام و تثبیت انقلاب اسلامی ایران جان خود را فدا کردند.
حجت الاسلام احمدی در مجمع بسیج شهرستان دیّر افزود: در دوران 8 ساله دفاع مقدس بااقتدار علی رغم  نداشته ها و نبود تجهیزات  بر دشمن پیروز شدیم و شهدا در حالی که دستهایشان بسته شد  حاضر به تسلیم در برابر دشمنان نشدند  اما الان که در اوج اقتدار و عزت قرار داریم برخی اوقات حرف هایی زده می شود که تنها دشمن مشتری آن است.
دکتر احمدی با اشاره به سخنان اخیر یکی از شخصیت های نظام مبنی بر اینکه  تحریم پدر مردم را درآورده است و صدای خرد شدن استخوان ها شنیده می شود اظهار داشت: در این برهه که مذاکره کنندگان به شدت در حال مذاکره هستند این سخنان چه سیگنالی برای دشمن می فرستد؟


این نماینده مجلس تصویب طرح الزام دولت به حفظ دستاوردها و حقوق هسته‌ای ملت ایران را در راستای حقوق ملت ایران دانست.
احمدی ادامه داد:امروزه انرژی هسته ای یکی از مصادیق بارز اقتدار  دولت ها و ملت ها و از ملزومات هر کشور برای ترقی در جهان است.
وی با اشاره به فواید انرژی هسته ای اضافه نمود: در بحث سوخت نیروگاه اتمی بوشهر ، در زمینه آب، برق، پزشکی ، کشاورزی و تکنیک های زندگی روز به این انرژی نیاز مبرم است.
این عضو کمیسیون انرژی عنوان داشت:ما با مذاکرات مخالف نیستیم بلکه با مذاکره ای که در آن تحقیر و تحمیل باشد مخالفیم و با این نوع دیدگاه ها مشکل داریم.
دکتر احمدی با اشاره به سخنان رهبری افزود: ما فقط درموضوع هسته ای با 1+5 مذاکره می کنیم نه مسائل دیگر در حالی که آنها بحث مذاکرات را با حقوق بشر ،تروریست و بحث های نظامی ارتباط می دهند.
 

وی  تصریح کرد: حقوق بشر مد نظر امریکا این است که ما دست از ارزش های اسلامی برداریم  و قدرت نظامی خود را چنان قوی نکنیم که لرزه بر اندام دیگر کشورها بیافتد.
نماینده شهرستان های دیّر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی برداشت خود از مطرح کردن بازدید از سایت های نظامی توسط امریکا را همانند اقدامی که علیه کشور عراق صورت گرفت عنوان کرد و اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با هیچ کشوری قابل مقایسه نیست و اجازه بازدید از مراکز نظامی خود را نخواهد داد و دشمن کور خوانده است.
حجت الاسلام موسی احمدی گفت:نمایندگان مجلس خواهان انتشار گزاره برگ ایرانی بودند چرا که باید مردم در جریان مذاکرات قرار گیرند ولی تاکنون  چنین اقدامی توسط مذاکره کنندگان صورت نگرفته است.


این مقام مسئول ادامه داد: عده ای گاهی اوقات در نوشته ها، مقالات و گفتمان های خود در پی تحریف سخنان مقام معظم رهبری هستند همانگونه که  شخصیت امام را نیز تحریف می کنند.
دکتر احمدی افزود: پذیرش پروتکل الحاقی یعنی نظارت و بازرسی از هر کس،هر زمان و هر مکان و بازرسی های سرزده و حتی بدون اطلاع مسئولین کشور یعنی ما تمام امکانات نظامی، موشکی و مسائل دفاعی خود را دو دستی تقدیم دشمنان کرده ایم  برای همین است که رهبری فرمودند من اجازه بازرسی از مراکز نظامی و دانشمندان را نمی دهم.
وی در پایان گفت: مذاکره کنندگان با حمایت مردم  و پشتیبانی رهبری  انشاء الله امریکایی ها و اروپایی ها  را در رسیدن به مقاصد خود ناامید و مأیوس خواهند کرد و اگر توافقی صورت بگیرد در چارچوب بیانات رهبری خواهد بود.
 اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
مهمان | 27 خرداد 1394 22:31:45 | ارسال پاسخ
0
0
....
پاسخ مدیریت : نظر شما به دلیل توهین حذف گردید
مجید | 29 خرداد 1394 11:16:18 | ارسال پاسخ
0
0
ایشون دنبال رای هست دارد لفاضی میکند بفرمایید برای حوزه انتخابیه چه کردید
آسمون جل | 2 تير 1394 09:59:58 | ارسال پاسخ
0
0
شعری سی موسی هاکوت یاد هموسا
...
شاعر فلک زته
پاسخ مدیریت : شعر شما بدلیل توهین حذف گردید. 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار