کد خبر : 11610 تاریخ ثبت : 1394/2/23 23:04:34
 طلاب و روحانیون شهرستان دیر حکم اعدام شیخ نمر را محکوم کردند

طلاب و روحانیون شهرستان دیر حکم اعدام شیخ نمر را محکوم کردند

با گسترش روز افزون جنایات رژیم آل سعود و تأکید دوباره این رژیم بر اجرای حکم اعدام شیخ نمر ، روحانیون و طلاب دیّر با حضور امام جمعه این شهر ضمن برگزاری تجمع، جنایات این رژیم را محکوم نمودند.

به گزارش "مطاف24"، 

طلاب و روحانیون شهرستان دیر استان بوشهر روز چهارشنبه با اجتماع در مسجد فاطمه زهرا (س) محله باغ این شهر حکم اعدام شیخ نمر روحانی برجسته شیعه عربستانی توسط رژیم آل سعود را محکوم کردند.

 

شرکت کنندگان در این اجتماع با سردادن شعارهای مرگ بر آل سعود ، مرگ برامریکا و مرگ بر اسرائیل ، خشم و انزجار خود را از این حکم رژیم آل سعود و حامیان استکباری آن اعلام کردند.

امام جمعه دیردر این تجمع ضمن محکوم کردن این حکم از سوی رژیم آل سعود گفت: شیخ نمر یکی از روحانیون شیعه مبارز و انقلابی عربستان است که خدمات ارزشمندی در بین انقلابیون داشته است.

حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: حملات جنایتکارانه و کشتار بی رحمانه زنان و کودکان یمن از سوی رژیم آل سعود فاجعه انسانی است.

مدیر حوزه علمیه حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان دیر نیز با اشاره به اینکه این تجمع به صورت سراسری از سوی شورای عالی حوزه های کشور برگزار می شود،گفت: رژیم آل سعود برای خاموش کردن بیداری اسلامی در عربستان روحانی برجسته شیعه را به اعدام محکوم کرد.

حجت الاسلام ابراهیم بحرانی افزود: حکم اعدام این روحانی مبارز و انقلابی برای همه شیعیان و مسلمانان آزاده موجب تأثر است و طلاب و روحانیون مدرسه علمیه این شهرستان خواستار لغو این حکم می باشند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
مهمان | 28 ارديبهشت 1394 10:24:28 | ارسال پاسخ
0
0
طلاب و روحانیون دیر ... حرفتون به جایی نمیرسه
پاسخ مدیریت : بخشی از نظر شما بدلیل توهین حذف گردید. 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار